رنگبندیهای گوناگون کفش استاندارد

شاخص های ترکیبی برای اندازه گیری استفاده از کفش، مالکیت کفش اسپرت عروسکی و متغیرهای وضعیت اجتماعی اقتصادی خانواده استفاده شد.

شاخص ها معیارهای ترکیبی هستند که چندین شاخص را برای نمایش بعد کلی یک مفهوم معین خلاصه و رتبه بندی می کنند.

شاخص های مورد استفاده برای تشکیل یک شاخص ممکن است لزوماً به یکدیگر مرتبط نباشند و همبستگی متقابل اقلام در شاخص پیش نیاز ترکیب آنها نیست.

یک پانل چند رشته ای متشکل از کارشناسان با تجربه چندین ساله تحقیق در مورد پودوکونیوز و سایر NTD ها محتوا، ارتباط و وضوح موارد در شاخص ها را تأیید کردند.

ما استفاده از کفش کار برق را به عنوان تابعی از فراوانی استفاده از کفش در موقعیت‌ها و محافظت از کفش مورد استفاده در نظر گرفتیم.

فراوانی با استفاده از کفش در طیف وسیعی از موقعیت‌ها، همانطور که در هفت روز گذشته یادآوری شد، و توسط جمع‌آورنده داده در روز مصاحبه مشاهده شد، نشان داده شد.

این شاخص 13 شاخص را تشکیل می دهد که استفاده از کفش اسپرت دخترانه اورجینال را در موقعیت های مختلف بررسی می کند.

این موقعیت ها شامل مراقبت از گاو، کشاورزی، آوردن آب از رودخانه، جمع آوری هیزم سوخت، قدم زدن در اطراف خانه، بازی یا تمرینات ورزشی و مناسبت های اجتماعی مانند رفتن به بازار، کلیسا یا مدرسه است.

این شاخص‌ها در مطالعات کمی و کیفی قبلی به‌عنوان موقعیت‌های مهمی که استفاده از کفش در آنها متفاوت بود، گزارش شده‌اند.

از سوی دیگر، محافظت با ویژگی های کفش مورد استفاده نشان داده شد کفش‌های بسته که در آن کفش تمام پا را می‌پوشاند، محافظ در نظر گرفته می‌شود، در حالی که کفش‌های باز (مانند صندل‌ها) که در آن قسمت‌هایی از پا در معرض دید قرار می‌گیرند، به عنوان محافظی در نظر گرفته نمی‌شوند.

به منظور محاسبه امتیازات کل شاخص، به انواع کفش اسپرت چراغ دار موجود در قالب مقیاس پاسخ وزن داده شد.

 • منابع:
  1. The extent of protective footwear use among school
 • تبلیغات: 
  1. مشاهده پرنده های عجیب بر روی کره ماه!
  2. فردی که توانست با روغن موتور اینترنت را شارژ کند
  3. پیر زنی که راز جوانی پوستش را فاش کرد
  4. استفاده از گوگرد باعث نبینا شدن شخصی در تهران شد!!!